Van der Vaart hoopt toch bij Esbjerg te gaan tekenen
Bron tekst / afbeelding: FcUpdate
(1214 views)

Het lijkt erop dat Rafael van der Vaart weer in Denemarken aan de slag gaat. De middenvelder trainde onlangs mee bij PEC Zwolle, maar liet toen weten dat hij het liefst in Denemarken blijft spelen. Dat lijkt te gaan gebeuren, aangezien hij in onderhandeling is met Esbjerg. Lees het hele artikel op FcUpdate
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.