Swansea wil overbodig Atlético-tweetal

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(791 views)

Swansea City is in gesprek met Atlético Madrid om Kevin Gameiro en Nicolás Gaitán in januari over te nemen. De club uit Wales is vastbesloten om versterkingen te halen om de nieuwe manager Carlos Carvalhal een goede kans te geven op lijfsbehoud in de Premier League. Gameiro en Gaitán krijgen niet veel speelminuten bij Atlético. De Franse spits moet zo'n 28 miljoen euro kosten, voor de Argentijn volstaat een kleine zeventien miljoen. (Wales Online) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.