Ook Chelsea wil De Boer van Icardi beroven en denkt aan ruildeal
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1749 views)

Arsenal is niet de enige Premier League-club die zijn zinnen op Mauro Icardi heeft gezet. Ook Chelsea aast op de spits van Internazionale, waar Frank de Boer sinds dinsdag de scepter zwaait. De Italianen lijken niet happig op een vertrek van de Argentijnse sterspeler, maar Chelsea denkt toch kans van slagen te hebben. Om de transfersom te drukken wordt de Braziliaanse middenvelder Oscar ingezet als ruilmiddel. (The Daily Star) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.