Memphis kan collega worden van De Jong en Sneijder

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(1543 views)

Na onder meer AC Milan, AS Roma en Nice wordt nu ook Galatasaray in verband gebracht met Memphis Depay. De vleugelaanvaller van Manchester United koerst af op een verkoop óf verhuur in januari en de Turkse grootmacht is in de markt om Memphis in te lijven. Bij Galatasaray staat Jan Olde Riekerink aan het roer. Met Nigel de Jong en Wesley Sneijder spelen er bovendien twee Nederlanders. (Calcio Mercato) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.