Mbappé kan bij Liverpool de duurste speler aller tijden worden
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1065 views)

Niet alleen Real Madrid zit achter de handtekening van Kylian Mbappé aan. De jonge Fransman heeft er ook een optie in de Premier League bij. Liverpool is bereid om de strijd aan te gaan met Real en kan de door PSG gevraagde 250 miljoen euro op tafel leggen. Mbappé kan in Engeland een jaarsalaris van veertig miljoen euro verdienen, waardoor hij de duurste speler ooit wordt. (El Desmarque) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.