'Manchester United wilde Van de Beek ruilen voor tegenstander van Oranje'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(467 views)

Manchester United wilde in de zomer van 2021 Donny van de Beek ruilen voor Weston McKennie van Juventus. Dat blijkt uit onderzoek van de Italiaanse journalist Marco Guidi. De clubs zouden er alleen niet uit zijn gekomen in augustus van dat jaar. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.