Koeman wil Braziliaan als concurrent voor Stekelenburg
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1600 views)

Ronald Koeman heeft zijn zinnen gezet op de komst van Neto. Everton is op zoek naar een extra doelman en de Braziliaanse goalie wil graag vertrekken bij zijn huidige werkgever Juventus. Met Gigi Buffon als concurrent weet Neto dat een plek onder de Turijnse lat niet aan de orde is. In Liverpool denkt de sluitpost serieus te kunnen concurreren met Maarten Stekelenburg. Ook Lazio zit achter Neto aan. (Calciomercato) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.