'Ik denk dat Scherpen in zijn leeftijdscategorie tot de top van Europa behoort'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1092 views)

Kjell Scherpen (19) heeft een grote toekomst voor zich. Dat stelt Peter van der Vlag, die de eerste doelman van FC Emmen dagelijks aan het werk ziet op de training.
"Ik ken niet alle keepers in Europa van zijn leeftijd, maar ik denk dat hij in zijn leeftijdscategorie tot de top behoort", stelt Van der Vlag in gesprek met Voetbal International. De 41-jarige doelman is bij Emmen derde keus en fungeert als mentor van Scherpen. "Als ik zie wat hij kan, daar kijk ik soms jaloers naar. Die reikwijdte van hem, dat is niet normaal meer."
Van der Vlag voorspelt dat Scherpen op termijn onhoudbaar wordt voor Emmen. "Het zou voor Emmen jammer zijn, maar voor Kjell hoop ik dat hij een mooie transfer maakt. Aan hem is te bepalen wat hij wil en wanneer. In Emmen weet je min of meer zeker dat je speelt, maar als je vertrekt moet je eerst maar eens laten zien dat je beter bent dan je concurrent. Maar een nieuwe club kan ook verlichtend werken."
Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.