Henny Huisman krijgt vaste rol bij Veronica Inside: 'Ik ga de nazorg doen'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(972 views)
Transfernieuws bij Veronica Inside. Niemand minder dan tv-coryfee Henny Huisman krijgt een vaste rol bij de populaire voetbaltalkshow. Wilfred Genee, presentator van het programma, heeft dat onthuld.
In de radioversie van Veronica Inside belt Genee regelmatig met Huisman. Hij vertelt wekelijks een paar moppen. Nu is bekend geworden dat de voormalig RTL-presentator een vaste rol krijgt. "Jij gaat voor de nazorg zorgen voor alle dingen die gebeuren bij ons in het programma", aldus Genee.
Huisman: "Het idee is dat ik de Veronica Inside Nazorg ga doen. (...) Ik ken jou al heel lang, want je hebt over mij ook wel eens een rotstukje geschreven. Dat is ook weer jouw succes. Johan vindt de moppen van mij niks en dan zegt hij maandagavond weer: die kutmoppen van Henny’. Maar ja..."
Genee heeft het nu aan de stok met André Hazes jr. Huisman vindt dat de zanger tegen een stootje moet kunnen. "Wat denk je dat er allemaal over zijn vader gezegd is? Ik ga het proberen op te lossen."
Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.