Heerenveen ziet kassa rinkelen na transfer van Ejuke naar CSKA
Bron tekst / afbeelding: FcUpdate
(824 views)

De transfer van Chidere Ejuke is beklonken. De smaakmaker van SC Heerenveen verruilt Friesland voor Rusland, om te spelen voor CSKA Moskou. Hij tekent voor vier jaar en naar verluidt houdt SC Heerenveen liefst twaalf miljoen euro over aan de Nigeriaan, die slechts een seizoen voor de club speelde. Lees het hele artikel op FcUpdate
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.