Haller-transfer heeft gevolgen: Dortmund-parel wil niet verlengen
Bron tekst / afbeelding: FcUpdate
(444 views)

Youssoufa Moukoko denkt aan een vertrek bij Borussia Dortmund. Dat heeft alles te maken met de komst van Karim Adeyemi en Sébastien Haller. De zeventienjarige aanvaller staat te boek als een toptalent, maar vindt dat de Duitse club te weinig vertrouwen in hem heeft. Het maakt de contractonderhandelingen tussen club en speler er niet gemakkelijker op. Lees het hele artikel op FcUpdate
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.