'Fikse concurrentie voor Ajax: ook Brands en Everton concreet voor Højbjerg'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(889 views)

Niet alleen Ajax en Tottenham Hotspur, maar ook het Everton van director of football Marcel Brands heeft zijn zinnen gezet op Pierre-Emile Højbjerg. Dat meldt Voetbal International. Het lijkt voor de Amsterdammers een flinke klus te worden om de Deen binnen te halen. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.