Arsenal denkt aan verdediger van Valladolid

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(930 views)

Fernando Calero, de 23-jarige verdediger van Real Valladolid, staat in de belangstelling van Arsenal. De Spanjaard zou de defensieve problemen bij The Gunners moeten oplossen en zijn komst is dan ook meer dan welkom. Calero gooide zelf olie op het vuur door op zijn sociale media te laten weten dat hij in Londen is. (The Sun) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.