Ajax weer gelinkt aan doelman: bod van 1 miljoen euro
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(1544 views)

Ajax wordt opnieuw in verband gebracht met een nieuwe doelman. De zeventienjarige Dominik Kotarski van Dinamo Zagreb staat in de belangstelling van de Amsterdamse club. Dat het Ajax menens is, blijkt wel uit het bod dat is neergelegd in Kroatië: voor Kotarski is één miljoen euro vrijgemaakt. Hij is de beoogde doelman van Jong Ajax. (Sportske Novoski) Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.